SERWIS KLIMATYZACJI

Odwiedź serwis klimatyzacji Hala Expert w Sochaczewie, pracujemy na renomowanych w pełni automatycznych stacjach klimatyzacji MAGNETI MARELLI. Posiadamy automatyczne stacje klimatyzacji z najnowszej lini urządzeń Magneti Marelli Alaska Premium Obsługa nowego czynnik R-1234YF

serwis klimatyzacji, urządzenie do napełniania czynnikaAlaska

OBSŁUGUJEMY NAJNOWSZE SAMOCHODY Z NOWYM CZYNNIKIEM  R1234YF

Podstawowy zakres obsługi to:
* Poprawa wydajności układu – odessanie czynnika, próba szczelności, uzupełnienie oleju i czynnika
* Dezynfekcja i odgrzybianie chemiczne – usunięcie nieprzyjemnych zapachów i likwidacja drobnoustrojów wywołujących choroby układu oddechowego.
* Wymiana filtra kabinowego
* Naprawa nieszczelności układu klimatyzacji
* Wymiana podzespołów instalacji

Szybka realizacja usługi – 45-60 min
Parking dla klientów

Posiadamy jeden z najwydajniejszych ozonatorów na rynku, produkcja ozonu to 7g/h, jednocześnie możemy obsługiwać dwa auta. Z tym urządzeniem bakterie i roztocza nie mają żadnych szans. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu i przetestowania naszych maszyn.

ozon

 

Prawidłowe utrzymanie klimatyzacji polega na okresowym przeprowadzaniu kompleksowego przeglądu przynajmniej raz do roku. W naszym profesjonalnym serwisie mają Państwo gwarancję, że usługa zostanie wykonana na najwyższym światowym poziomie. Używamy tylko urządzeń najwyższej światowej klasy. Wybierając nasze usługi otrzymają Państwo gwarancję poprawnego działania klimatyzacji. Jako nieliczni możemy pochwalić się używanie narzędzi najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych cen.